ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 11108066
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:45:41
22/5 19:20:47
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Leksaker
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 22 maj 2017 |
22/5 19:20:47 | 1 | Vinnande bud |
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l från 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal